Motosiklet Arka Çanta Işık sistemi Kappa K46

Merhaba arkadaşlar bmw f650 Eski motorumda bulunan kappa k 46 ışık sisteminin  resimlerini paylaşacağım;
Bu Kontak açınca frene basmadan yanan sabit lamba(frenden elektrik alıyor)

1

Bu frene basınca yanan 2 adet yan ledleri (tabi frene basınca yanan hattan alıyor)


Buda iç kısmı iç aydınlatmada döşedim bu aydınlatma için içeride kapakta bir düğme bulunuyor bunada frenden ek aldım ki kontak kapalıyken düğmeye kazayla basılırsa aküyü bitirmesin..

4

Kontrol panomuzda 1 adet sigorta mevcut. usb için Düğme ve Ledleri komple kapatabilen ana bir düğme mevcut böylece istediğimde kapatabiliyorum. aynı şekilde bu kutuya birde şarj girişi ekledim kışın aküyü şarj edebiliyorum direkt. usb girişi aküden direkt bağlı kontak kapalıykende elektrik geliyor.
Buda usb çalışırken ışıklı hali..

65

0 comments

  1. Hocam selam CBF 150 me ya top case ya da (aldım duruyor) şu üçgen çakarı nasıl takarım diye aranırken sitene denk geldim. Öncelikle işini aşkla yaptığın belli Teknik konuda zerra kadar hatan yok ama açıkcası l işçiliğii beğenmedim (sanırım terzi kendi söküğü hesabı 🙂 ) sakın yanlış anlama zamanında pc modlarken herkese mikron hassasiyerinde (eve abarttım 🙂 ) kendime milimetrik kaymalarla mod yapardım.

    Şimdi sorum şu ben bu Motorsiklet modlamada yeniyim anladığım tek şey 12v 7a Standart aküsünün bil esis farlarıma yetersz geldiği öncelikle ne önerirsin bu konuda duymak isterim. (benim hiç bir fikrim yok)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir